Seriózní nebankovní půjčka – úvěr do 500 000 Kč na cokoliv, úrok od 6,9%

Nebankovní finanční společnost ESSOX, nabízí půjčky od 10 000 Kč do 500 000 Kč. Peníze můžete splácet až 84 měsíců (7 roků). Půjčka může mít velmi nízký úrok – už od 6,9%. Peníze je možné získat na cokoliv (neúčelový spotřebitelský úvěr).

Nebankovní půjčky, nemají příliš dobrou pověst. A často si za to mohou samy. Existuje řada nebankovních finančních společností, které nabízí krátkodobé půjčky, s velmi vysokými poplatky. Ty jsou opravdu velmi nevýhodné, a vedou je do spirály dluhů a exekucí.

Na druhou stranu, je zde i řada seriózních nebankovních finančních společností. A některé z nich, umí nabídnout podmínky pro půjčení peněz stejné, jako banky (nebo někdy dokonce i výhodnější). I nebankovní půjčka, může mít nízké úroky a minimální navýšení.

Seriózní nebankovní půjčka – úvěr do 500 000 Kč

Jednou z těch seriózních nebankovních finančních společností je i ESSOX. Tato firma se zaměřuje na spotřebitelské úvěry, financování nákupů na splátky nebo i neúčelové hotovostní úvěry. Nabízí leasing na auto, kreditní karty, a další finanční služby.

Jednou za nabídek této společnosti, je i neúčelová půjčka na cokoliv až do 500 000 Kč. Peníze si můžete půjčit na jakékoliv výdaje. A splácíte je až po dobu 84 měsíců (7 roků).

U této nebankovní půjčky, může být úrok už od 6,9%. Což znamená jen minimální navýšení (alespoň tedy ve srovnání s tím, co je obvyklé u jiných nebankovních úvěrů).

Půjčka do 500 tisíc na cokoliv:

 • Nebankovní úvěr od 10 000 Kč do 500 000 Kč
 • Úhrada půjčky na splátky od 6 měsíců do 84 měsíců (od půl roku do 7 roků)
 • Vyplacení půjčky bezhotovostním převodem na účet v bance
 • Úroková sazba od 6,9%
 • Peníze na cokoliv (bezúčelový úvěr)
 • Vyřízení přes internet (online půjčka)

Seriózní půjčka bez poplatků (ani předem, ani za vedení)

O peníze, si zde může požádat každý, kdo bude splňovat základní podmínky (viz dále). Půjčku je možné vyřídit přes internet. Stačí jen vyplnit úvodní žádost, doložit všechny požadované doklady, a velmi rychle se dozvíte výsledek.

Za půjčku se neplatí žádné poplatky předem. Bez poplatků je i vedení půjčky. Platí se jenom pravidelné měsíční splátky, které jsou jasně stanoveny, už před podpisem půjčky. Dopředu tedy víte, kolik budete splácet, a kolik vás půjčení peněz bude stát celkem.

Půjčka do půl miliónu korun pro každého

Půjčku (až do půl miliónu korun), si zde může vzít kdokoliv, kdo bude splňovat požadované podmínky. Jedná se především o:

 • Minimální věk 18 roků
 • Trvalý pobyt v ČR
 • Cizinec s přiděleným ŘČ
 • 2 doklady totožnosti s fotografií (OP, řidičský průkaz, cestovní pas, zbrojní průkaz, apod.)
 • Vlastní bankovní účet (dokládá se například formou výpisu z účtu)
 • Pravidelný příjem (ze zaměstnání, z podnikání, z důchodu, nebo i jiné)

Půjčka je určena především těm zájemcům o peníze, kteří budou schopni splácet. U půjčky je prováděno standardní posuzování úvěruschopnosti (jak ostatně vyžaduje i zákon).

Půjčka není vhodná pro nezaměstnané nebo pro lidi bez příjmů. Půjčka nemůže být poskytnuta lidem v insolvenci. Problém bude i exekuce.

Kolik stojí půjčka do 500 000 Kč na splátky?

Pokud byste se rozhodli pro půjčku ve výši 500 tisíc korun (500.000 Kč), a zvolili si celkovou dobu splácení na 5 roků (60 měsíčních splátek), pak budete každý měsíc platit splátku ve výši 12 133 Kč.

Roční úrok vychází na 15,96%. RPSN vychází na 17,19%. Celkem byste na splátkách za 5 roků, zaplatili 727 980 Kč (navýšení by bylo 227 980 Kč za 5 roků).

Kolik stojí půjčka do 200 000 Kč na splátky?

Pokud by vám stačila půjčka 200 000 Kč, ale na delší dobu (7 roků, 84 měsíčních splátek), pak by výše měsíční splátky byla 3 715 Kč.

Roční úrok by vycházel na 13,60%. RPSN by bylo 14,19%. Na splátkách byste celkem uhradili 312 060 Kč (navýšení by tedy bylo 112 060 Kč za 7 roků)

Online žádost o půjčku – vyřízení přes internet

Není to nic složitého a zvládne to každý. Úvodní žádost je nezávazná:

 • Nezávaznou žádost o půjčku, je možné vyplnit zde.

Po vyplnění všech požadovaných údajů, budete seznámeni s přesnými podmínkami půjčky. Dozvíte se, kolik bude měsíční splátka, a kolik vás tento úvěr bude stát celkem. Sami se pak můžete rozhodnout, zda vám nabízené podmínky vyhovují.