Rychlá online půjčka bez doložení příjmů

Můžeme vám pomoci se získáním půjčky až 20 tisíc korun na 30 dní.

U této nebankovní společnosti vám může být nabídnuta rychlá online půjčka. Je to ideální volba, pokud potřebujete dostat peníze hodně rychle. Jenom tady můžete mít peníze na účtu v bance už do několika minut od schválení půjčky. A co víc, o peníze si zde můžete požádat i bez doložení příjmu.

Rychlá online půjčka před výplatou

Máte-li zrovna „hluboko“ do kapsy, a potřebujete pár tisíc na nečekané výdaje, pak pro vás máme vhodné řešení. Můžeme vám pomoci se získáním půjčky až 20 tisíc korun na 30 dní. Stačí, když vyplníte online žádost, a během krátké chvíle se dozvíte, zda byl váš požadavek odsouhlasen, a kdy vám budou doručeny peníze.

Rychlá půjčka na účet

Tato rychlá online půjčka je vyplácena na účet. Pokud máte bankovní účet v některé větší české bance jako je například Česká spořitelna, Komerční banka, GE Money Bank, mBank apod., pak vám mohou být peníze doručeny ještě ve stejný den, kdy je žádost schválena. Peníze jsou na účet doručeny zpravidla během několika (maximálně desítek) minut. Takže peníze můžete mít ještě dnes.

Peníze i bez doložení příjmů

K vyřízené této rychlé půjčky navíc ani nepotřebujete potvrzení o příjmu od zaměstnavatele. Vlastně nepotřebujete vůbec žádné papírové dokumenty. Vše se totiž vyřizuje jen po telefonu nebo hlavně přes internet.

Zde pouze pozor na to, že sice peníze dostanete i bez doložení příjmu, ale současně finanční společnost, která půjčku nabízí, předpokládá, že máte k dispozici dostatečné možnosti na splacení poskytnutého úvěru. Proto byste měli mít alespoň nějaký pravidelný příjem (ideálně alespoň 6 tisíc korun měsíčně), abyste pak byli schopni splácet. Doložení příjmu ale zpravidla opravdu není vyžadováno.

Vyřízení půjčky i o víkendu

Mezi velké výhody patří mimo jiné i to, že schvalování půjčky probíhá i o víkendu.

První půjčka zdarma

Pokud kliknete ZDE, a zatím jste si u této finanční společnosti peníze nepůjčovali, pak vám může být poskytnuta první půjčka do výše 8000 Kč zcela zdarma a kompletně bez poplatků. Tedy dostanete 8 tisíc korun, a za 30 dní budete vracet právě jen oněch 8000 Kč. Neplatíte navíc žádné poplatky ani úroky. Jedná se o speciální omezenou akci pro nové klienty. Můžete si tak bez rizika vyzkoušet, jak tato půjčka funguje.

Online půjčka ihned

Tato online půjčka vám opravdu umožní získat peníze ihned. 90% žadatelů má peníze na účtu v bance už do 15 minut. Navíc zde dostanete peníze i bez ručitele, bez zástavy nemovitosti a bez jiných pochybných podmínek.

Žádost o online půjčku a případně i více informací najdete ZDE.