Půjčka v hotovosti na ruku Ostrava

Půjčka v hotovosti na ruku Ostrava

Žijete v Ostravě nebo v blízkém okolí? Sháníte peníze, a hodila by se vám půjčka v hotovosti, na ruku, kterou byste mohli mít k dispozici třeba ještě dnes? Pak právě takové nabídky bychom vám rádi představili. I Ostrava nabízí celou řadu možností, jak si rychle půjčit peníze v hotovosti, na ruku. Je pak na vás, jaký typ úvěru hledáte, a jaké podmínky by vám vyhovovali.

Půjčka 30.000 – 500.000 Kč v hotovosti Ostrava

Jednou ze společností, která ve městě Ostrava poskytuje půjčky v hotovosti, je společnost Day to Day s.r.o. Můžete si zde půjčit částku od 30.000 Kč až do 500.000 Kč. Splatnost nabízených nebankovních úvěrů je až na 20 roků. Mezi produkty nabízené touto nebankovní finanční společností najdete úvěry se zástavou nemovitosti, úvěry se zajišťovacím převodem družstevního bytu, úvěr na vyplacení exekuce nebo konsolidační úvěr.

V případě že se rozhodnete pro sjednání úvěru a vyplacení peněz v hotovosti, můžete je mít k dispozici už do 24 hodin od dodání všech potřebných podkladů. O předběžné posouzení vaší půjčky je možné požádat i online, na webových stránkách této společnosti: www.daytoday.eu.

Půjčka na ruku až 130 000 Kč Ostrava

V městě Ostrava můžete využít i nabídku půjčky v hotovosti od společnosti Provident. Ta nabízí bezhotovostní půjčky, které vyřídíte přes internet a peníze dostanete na účet v bance. Nebo je zde nabízena i půjčka v hotovosti, kdy vám pracovník této společnosti doručí peníze až k vám domů.

Stačí se obrátit na tuto společnost a dohodnou si termín schůzky. Na ní pak podepíšete příslušnou smlouvu a rovnou obdržíte peníze na ruku. Půjčka v hotovosti je zde od 3000 Kč do 90.000 Kč. Peníze můžete mít i o víkendu. Splácíte pak formou pravidelných týdenních nebo měsíčních splátek. K získání úvěru vám musí být alespoň 18 roků a musíte mít nějaký trvalý a prokazatelný zdroj příjmu. Více informací najdete na webu této společnosti: www.provident.cz.

Půjčka do výplaty i v hotovosti Ostrava

Ve městech Ostrava, Opava a Bruntál má své pobočky Nebankovní dům. Tato společnost nabízí půjčky do výplaty (na účet nebo v hotovosti na pobočce). Dále pak úvěry bez zástavy nebo se zástavou.

Rychlá půjčka do výplaty může být od 500 Kč do 10000 Kč. Vyřízení je i bez dokládání příjmů. Stačí vám jen občanka a mobilní telefon. Není ani prováděna kontrola registrů. Více informací najdete na webových stránkách společnosti: www.nebankovni-dum.cz.

Peníze v hotovosti do 24 hodin Ostrava

Ve městě Ostrava má své pobočky i nebankovní úvěrová společnost PROFI CREDIT. Ta nabízí jak osobní půjčky, tak i úvěry pro podnikatele. U osobní půjčky můžete dostat od 10.000 Kč do 166.000 Kč již do 24 hodin od chválení. Splatnost takového úvěru je od 12 do 60 měsíc. Při řádném splácení pak můžete dostat bonus až 27000 Kč.

Pro získání peněz od této společnosti by vám mělo být alespoň 18 roků a měli byste mít trvalý pobyt na území ČR. Je také potřeba doložit nějaký pravidelný příjem a základní osobní doklady. Vyřízení je pak velmi rychlé. Během splácení pak máte možnost požádat o přerušení/odložení splátek i na několik měsíců. Více informací najdete na www.proficredit.cz.