Půjčka 50 000 Kč do 15 minut bez ručitele

Potřebujete rychle peníze? Tady můžete dostat ihned až 50 000 Kč bez ručitele a bez potvrzení o příjmu ze zaměstnání. Žádosti se vyřizují 24 hodin denně, peníze máte na účtu do 15 minut.
Potřebujete si půjčit více peněz, než kolik nabízí běžné dostupné nebankovní půjčky? Nestačí vám jen pár tisíc korun do výplaty, což je obvyklá nabídka těchto krátkodobých nebankovních úvěrů? Pak je zde možnost, získat půjčku do 50 000 Kč. Peníze můžete mít do 15 minut na účtu v bance.

Půjčka 150 tisíc korun na cokoliv

Mezi hlavní výhody této nebankovní půjčky patří to, že si můžete půjčit peníze na cokoliv i bez ručitele a bez zástavy. Máte zde možnost dostat až 50 000 Kč. Pokud budete tuto první splátku řádně splácet (platí se pravidelné měsíční splátky až 24 měsíců), pak si můžete vzít i další dvě půjčky. Celkem tak můžete mít dohromady až 150 000 Kč.

Rychlá půjčka 50 000 Kč bez ručitele

Tento nebankovní úvěr můžete velmi snadno získat i bez ručitele nebo bez složitého papírování:

 • Půjčka od 10 000 Kč do 50 000 Kč
 • Pravidelné měsíční splátky od 3 měsíců do 24 měsíců
 • Předčasné splacení půjčky je zdarma
 • Vyřízení 24 hodin denně přes internet
 • Výplata peněz do 15 minut

Okamžitá půjčka 50 tisíc korun i bez příjmu ze zaměstnání

Šanci získat půjčku 50 tisíc korun máte, i když jste momentálně bez příjmu ze zaměstnání. Jedním ze základních předpokladů je pochopitelně to, že budete schopni půjčené finanční prostředky včas a řádně splácet. Nemusíte ale být zaměstnanec, abyste si zde mohli požádat o peníze.

Tato nebankovní půjčka je určena například i pro důchodce, kteří dostávají starobní nebo invalidní důchod. Nebo mají nárok na výsluhovou rentu. O peníze je možné požádat, i když máte příjem jen z mateřské nebo rodičovské. Podstatné je to, abyste měli alespoň nějaký, pravidelný příjem

Co je potřeba k získání půjčky do 50 000 Kč?

K vyřízení tohoto úvěru budete potřebovat jen několik základních věcí:

 • Platný občanský průkaz (musíte doložit kopii OP)
 • Druhý doklad totožnosti (kopie cestovního pasu, řidičského průkazu nebo zbrojního pasu)
 • Výpis z bankovního účtu
 • Vlastní bankovní účet
 • Mobilní telefon
 • Emailovou adresu

Půjčka 50 000 Kč do 15 minut

Tato půjčka je ideální řešení, pokud potřebujete peníze rychle. O finanční prostředky si zde můžete požádat kdykoliv, přes internet. Všechny online žádosti, jsou vyřizovány 24 hodin denně.

Výplata finančních prostředků je rychlá, peníze máte na účtu v bance do 15 minut (zde je ale finanční společnost omezena tím, kdy banky provádí bankovní převody, v pracovní den je ale máte prakticky ihned na účtu).

Máte-li zájem o více informací, nebo pokud byste si chtěli o peníze ihned požádat, pak se podívejte sem. Peníze mohou být ještě dnes vaše.