Půjčky do 50 000 Kč bez příjmu na ruku

Tato nabídka vám umožňuje požádat si o poskytnutí půjčky od 5000 Kč až do 50000 Kč.

Nabízíme výhodné krátkodobé nebankovní půjčky. Pokud snad sháníte peníze a hodilo by se vám právě 50000 Kč, které navíc můžete dostat i v hotovosti na ruku, pak jste na správném místě. Vyřízení tohoto krátkodobého nebankovního úvěru je velmi snadné a velmi rychlé. Peníze zde může dostat opravdu skoro každý. Není zde potřeba potvrzení o příjmu ani žádné složité papírování.

Půjčky do 50000 Kč bez příjmu

Tato nabídka vám umožňuje požádat si o poskytnutí půjčky od 5000 Kč až do 50000 Kč. Navíc si zde můžete vybrat. Jestli půjčené peníze budete chtít splatit jednorázově na konci dohodnuté doby splatnosti, nebo jestli vám více vyhovují postupné, pravidelné měsíční splátky. U jednorázové splátky si můžete vybrat dobu splatnosti na 30, 60 nebo 90 dní. Při postupných měsíčních splátkách to je pak 6 až 12 měsíců.

O peníze si můžete požádat i bez potvrzení o příjmu. O peníze si můžete požádat třeba i důchodce, student, který má nějakou brigádu, nebo třeba žena na mateřské nebo rodičovské. Abychom vám půjčili peníze, tak nemusíte být jenom zaměstnání. Šanci má i kdokoliv jiný. U částky do 50000 Kč to opravdu jde i bez příjmu.

Půjčky v hotovosti na ruku

Kromě výhodných podmínek vám také nabízíme i možnost vyplacení půjčky v hotovosti. Sami si můžete zvolit, zda chcete nechat poslat peníze na účet v bance. Pak máte peníze k dispozici často už do jedné hodiny (do hodiny posíláme peníze do většiny českých bank). Nebo vám peníze můžeme vyplatit i jen v hotovosti na ruku. Stačí zvolit tuto možnost v rámci žádosti o náš úvěr. A po schválení pak už jen zajdete na některou naši pobočku a tam vám vyplatíme peníze v hotovosti na ruku.

Rychlá pomoc když potřebujete peníze ihned

  • Půjčky do 5000 Kč do 50000 Kč
  • Splatnost od 30 do 90 dní nebo 6 až 12 měsíců
  • Vyřízení i bez potvrzení příjmu
  • Hodí se i pro důchodce, pro studenty, pro ženy na rodičovské nebo mateřské
  • Vyplacení půjčky na účet do hodiny
  • Vyplacení půjčky v hotovosti ihned na pobočce
  • Bez ručitele a bez kontrolování registrů
  • Vyřízení online nebo po telefonu.