Nebankovní půjčka Brno – peníze bez registru v hotovosti na ruku

Nebankovní půjčka Brno – peníze v hotovosti i o víkendu

Půjčit si peníze, když zrovna potřebujete nějaké navíc, nemusí být nic moc složitého. Všechny banky, nebo i nebankovní společnosti se jen „předhání“ v nabídkách, aby vám poskytnuli nějakou půjčku nebo úvěr nebo alespoň kreditní kartu. To platí především v případech, kdy máte stabilní příjem, a patříte mezi „bezproblémové“ klienty.

Pokud ale máte nízké nebo nepravidelné příjmy, nebo třeba pokud máte nějaký negativní záznam v některém registru (bankovní, či nebankovní registr nebo třeba SOLUS), pak je to se sháním půjčky složitější.

Nebankovní půjčka bez registru

Půjčit si peníze takzvaně „bez registru“, je podstatně složitější. Platí totiž, že všichni (ať už bankovní nebo i nebankovní) poskytovatelé půjček a úvěrů mají povinnost ověřovat vaši schopnost splácet. A to zpravidla zahrnuje i ověřování v běžně dostupných registrech (třeba nebankovní společnost nemůže nahlížet do bankovního registru apod.).

Takže pokud někde nabízí „půjčky bez registru“, pak to zpravidla znamená spíše to, že se k případným starším nebo méně významným záznamům v registru nepřihlíží. Tyto půjčky jsou ale zpravidla mnohem dražší. Pokud totiž máte záznam v některém registru, pak vás budou považovat za rizikovějšího klienta.

Nebankovní půjčka v hotovosti v Brně

Půjčit si peníze v hotovosti, není nic složitého. V současné době jsou sice dominantní nebankovní půjčky, které se vyřizují jen přes internet, a peníze dostanete na účet v bance. Je ale celá řada nabídek, kde je možné dostat peníze i v hotovosti, a třeba i bez kontrolování registrů“.

Nebankovní půjčka Brno – peníze v hotovosti i o víkendu

Jednou z nebankovních společností, která nabízí půjčky v hotovosti je i společnost Provident (Vídeňská 291/89 , 63900 Brno, Štýřice). Ta nabízí jak peníze v hotovosti (úvěr od 6000 Kč do 9000 Kč), tak i na účet v bance (od 10000 Kč do 130000 Kč). Půjčka v hotovosti je pak dostupná i v Brně.

O půjčku je možné požádat přes internet. Pokud uvedete, že preferujete peníze v hotovosti, pak se s vámi spojí pověřený pracovník, který vám může dovézt smlouvu k podpisu až k vám domů. A to i o víkendu. A po podpisu smlouvy vám ihned vplatí peníze v hotovosti na ruku. Takto můžete dostat až 90 tisíc korun. Více informací o této hotovostní půjčce v Brně najdete zde.

Půjčka v hotovosti bez zástavy, bez ručitele a bez registru

Jinou Brněnskou nebankovní společností, která nabízí půjčky v hotovosti, nebo i lidem se záznamem v registru, bez ručitele či bez zástavy, je společnost AKompas (Štefánikova 120/51, 60200 Brno, Ponava). Můžete zde dostat až 300 tisíc korun bez placení poplatků předem.

Tyto nebankovní půjčky jsou určeny pro zaměstnance, pro důchodce, pro podnikatele, pro OSVČ nebo i pro všechny další zájemce. Více informací je pak možné najít na webu této společnosti: www.akompas.cz

Půjčka Brno v hotovosti i o víkendu

Další možností, jak dostat ve městě Brno peníze v hotovosti (dokonce i o víkendu), nabízí nebankovní úvěrová společnost Zaplo. U té si můžete o peníze požádat přes internet. Jako nový klient (který si zde zatím nepůjčoval) navíc můžete mít první půjčku zcela zadarmo. U první půjčky do 8000 Kč na 30 dní totiž neplatíte žádné poplatky ani úroky.

Peníze zde navíc můžete dostat i o víkendu, v hotovosti na ruku. Pokud je vám schválena žádost o půjčku, pak vám peníze mohou být vyplaceny hotovosti na některém z partnerských míst (prodejny GECO), které mají otevřeno i o víkendu. Více informací najdete zde.