Půjčka v Praze v hotovosti do hodiny

Peníze v hotovosti do 20 minut na pobočce v Praze

Potřebujete půjčit peníze a preferovali byste vyplacení sjednané částky v hotovosti? Spěcháte a potřebujete získat finanční prostředky ještě dnes, nebo dokonce již do hodiny? Nacházíte se v Praze nebo v blízkém okolí? Pak by vás mohla zaujmout půjčka do 150 000 Kč, kterou můžete mít ještě dnes, v hotovosti na ruku.

Půjčka v hotovosti v Praze

Česká nebankovní společnost Tommy Stachi, která má svou pobočku v Praze na Olšanském náměstí se zaměřuje na rychlé nebankovní půjčky. Můžete zde dostat úvěr od 5000 Kč do 150 000 Kč. Peníze vám pak mohou být poslány na účet v bance (pak je máte zpravidla do 24 hodin) nebo si je můžete přijít vyzvednout přímo na pobočku, kde jsou vám do 20 minut vyplaceny v hotovosti, na ruku.

Splatnost tohoto úvěru je 12 až 42 měsíců, splácení se provádí formou pravidelných měsíčních splátek.  Tato nabídka je pak určena především pro zaměstnance, podnikatele, živnostníky nebo důchodce. Předpokladem pro schválení je doložení nějakého pravidelného minimálního příjmu. Mělo by to být minimálně 10 000 Kč měsíčně

Peníze ihned do hodiny na ruku

  • Rychlá půjčka v hotovosti nebo na účet
  • Peníze v hotovosti do 20 minut na pobočce v Praze
  • Peníze na účet do 24 hodin
  • Úvěr od 5000 Kč do 150 000 Kč
  • Neplatíte žádné poplatky předem
  • Vše se dá vyřídit online
  • Bez zástavy majetku a bez ručitele
  • Splatnost 12 – 42 měsíců

Jak sehnat peníze do hodiny i v hotovosti?

Je to velmi snadné. Prvním krokem by mělo být vyplnění následující nezávazné online žádosti. Zde uvedete všechny požadované údaje a takto vyplněnou žádost odešlete k posouzení. Jedná se zatím pouze o nezávaznou žádost.

Po jejím vyhodnocení vám bude nabídnuta konkrétní částka. A budete seznámeni se všemi podmínkami, především co se týká úroků, doby splatnosti, a jak vysoká bude měsíční splátka. Pak se také můžete rozhodnout, zda vám více vyhovuje půjčka v hotovosti nebo půjčka na účet. Pokud by to měly být peníze v hotovosti, domluvíte si termín schůzky a už do hodiny můžete mít peníze k dispozici.

Co je potřeba k vyřízení této hotovostní půjčky?

Mezi základní předpoklady pro schválení patří především to, že jste ve věku 21 – 75 roků, jste občanem ČR a nemáte trvalé bydliště na městském úřadu. Dále je potřeba doložit dva doklady k ověření totožnosti a také vaše příjmy – třeba výpisem z účtu za poslední 2 měsíce, poslední 3 výplatní pásky, potvrzení o příjmu od zaměstnavatele apod.

U OSVČ pak třeba výpis z účtu za poslední 2 měsíce, vystavené faktury za poslední 2 měsíce, daňové přiznání za uplynulý rok.

Pokud jste na mateřské, pak dokládáte měsíční výpis z účtu za poslední 2 měsíce, výměr o mateřské. Jako důchodce zase doložíte doklad o výplatě důchodu za poslední 2 měsíce – měsíční výpis z účtu nebo ústřižky složenek.

Online žádost o peníze: