První půjčka bez poplatků a bez navýšení – peníze na cokoliv do 15 minut

Levná půjčka na cokoliv – pro nové klienty i zdarma. U půjčky do 15 000 Kč na 10 dní, je to bez úroků a bez poplatků. Peníze si zde můžete půjčit na cokoliv (až do 30 000 Kč) a máte je k dispozici ihned na účtu v bance (vyřízení do 15 minut, peníze ještě dnes na účtu).

Půjčit si peníze, může vyjít někdy i hodně draho. Zvláště když se rozhodnete pro nějakou krátkodobou nebankovní půjčku. Tyto „mikro“ půjčky do výplaty, mají obvykle dost vysoké poplatky, a krátkou dobu splatnosti.

Peníze zde sice může dostat velmi rychle – je už skoro pravidlem, že peníze máte do 15 minut na účtu v bance (někde je možná i výplata v hotovosti ještě dnes). Půjčenou částku, ale obvykle musíte vrátit nejpozději do 30 dní, a zaplatíte vysoký poplatek.

Existují ale i možnosti, jak si půjčit peníze úplně zadarmo. Takže vracíte jen částku, kterou jste na začátku obdrželi a neplatíte nic navíc. Žádné poplatky předem, žádné poplatky při schválení úvěru, žádné navýšení splátek.

První půjčka do 15 000 Kč může být zadarmo – bez poplatků a bez navýšení

U této finanční společnosti, mají noví klienti nyní možnost, dostat první půjčku úplně zadarmo. První půjčka může být do 15 000 Kč (opakovaně až 30 tisíc korun). Pokud jsou peníze vráceny do 10 dní, pak je to bez úroků, bez poplatků a bez navýšení.

O první půjčku zdarma, může požádat kdokoliv, kdo si zde peníze ještě nepůjčoval, a kdo splní požadované podmínky (viz níže).

Při opakované žádosti o úvěr, je možné navýšení úvěrového limitu až do 30 000 Kč. Také je možné volit i delší dobu splatnosti (až 30 dní), nebo si dohodnout i prodloužení splatnosti (za poplatek).

Půjčka na cokoliv do 15 minut – peníze máte ihned

 • První půjčka do 15 000 Kč (opakovaně až 30 tisíc korun)
 • Splatnost do 10 dní (může být až 30, možnost prodloužení na delší dobu)
 • Bez poplatků a bez úroků (pouze u první půjčky při splnění podmínek)
 • Vyřízení přes internet do 15 minut
 • Peníze ihned na účet v bance (ještě dnes)
 • Peníze na cokoliv, bez ručitele

Podmínka pro půjčení peněz i bez poplatků a bez úroků

Aby byla půjčka opravdu zadarmo, pak musí být dodržena dohodnutá doba splatnosti. U půjčky je možné i prodloužení splatnosti (a to i opakovaně). Za prodloužení se již ale platí poplatky, a půjčka by tak nebyla zadarmo.

Základní podmínky pro schválení půjčky:

 • Věk od 18 do 75 roků, pro občany ČR
 • Pravidelný příjem (důchod, zaměstnání, brigáda, apod.)
 • Platný doklad totožnosti (kopie OP)
 • Vlastní bankovní účet u banky v ČR
 • Kontaktní email a telefon

Opravdu může být tato půjčka bez poplatků a bez úroků?

Jako nový klient, zde opravdu můžete mít první půjčku zadarmo. Musíte ale celou půjčenou částku (například 15 000 Kč), vrátit nejpozději za 10 dní.

Při dodržení těchto podmínek, nejsou účtovány úroky (bez úroků) a nejsou ani účtovány žádné poplatky (bez poplatků). Celkové navýšení je pak 0 Kč (půjčka je zadarmo).

Příklad akční půjčky zdarma: První půjčka (pouze pro nové klienty), do 15 000 Kč na 10 dní, je zdarma. Úroková sazba je 36,5% (s akcí je sleva na 0 Kč). Poplatek za půjčku je 1800 Kč (s akcí je to 0 Kč). Celkem splatíte jednu splátku ve výši 15 000 Kč (celkové navýšení je 0 Kč – pouze pro akční půjčky pro nové klienty, první půjčka do 15 000 Kč zdarma).

Kolik stojí půjčka do 30 000 Kč s delší dobou splatnosti?

U běžného úvěru (až do 30 000 Kč) se platí běžné poplatky (za poskytnutí půjčky nebo za prodloužení splatnosti) a jsou účtovány i běžné úroky – podle aktuálních podmínek a sazebníku.

Příklad běžné půjčky: Půjčka 30000 Kč na 30 dní; poplatek za poskytnutí úvěru je 5400 Kč, roční úroková sazba je 36,5% (úrok 450 Kč), RPSN této půjčky je 773,59%. Celková částka, kterou budete splácet formou jedné splátky je 35 850 Kč (navýšení půjčky je 5850 Kč).

Uvedené informace jsou aktuální k datu zveřejnění na tomto webu. Podmínky půjčky, výše poplatků, nebo aktuální úroková sazba se v průběhu času mohou měnit – viz aktuální informace na webu poskytovatele.