Půjčka bez doložení příjmu 30000 Kč (i pro podnikatele)

Půjčka bez doložení příjmu 30000 Kč (i pro podnikatele)

Potřebujete půjčit peníze a nechcete nebo nemůžete dokládat své příjmy? Pak je zde pro vás rychlá nebankovní půjčka 30000 Kč. U ní nepotřebujete potvrzení o příjmu ani žádné další „speciální“ doklady. Vše potřebné vyřídíte velmi rychle přes internet. Vaše nová půjčka tak může být schválena již do 5 minut.

Půjčka 30000 Kč i bez potvrzení o příjmu

U této půjčky můžete snadno a rychle získat až 30000 Kč až na dobu 12 měsíců (jeden rok). Nabídka je určena především pro podnikatele, živnostníky (OSVČ). Pro ostatní je pak k dispozici krátkodobá půjčka až 10000 Kč.

K vyřízení půjčky a získání peněz, nepotřebujete dokládat své příjmy. Jde to tedy i bez doložení příjmu. Podnikatelé (OSVČ) pak nepotřebují dokládat daňové přiznání. K vyřízení postačí dva osobní doklady (s fotografií).

Půjčka 30 tisíc korun až na jeden rok

Sjednání tohoto nebankovního úvěru je snadné a rychlé. Postačí vyplnit online žádost o poskytnutí finančních prostředků. Tuto žádost najdete i zde na stránce. Následně je pak potřeba doložit dva doklady, které obsahují fotografií. Tedy především občanský průkaz, nebo cestovní pas, řidičský průkaz či zbrojní průkaz. Rodný list se nedá použít jako druhý doklad totožnosti, protože neobsahuje fotografii.

Kromě doložení dvou dokladů k ověření vaší totožnosti, je dále potřeba ověřit vlastnictví bankovního účtu. To se provádí tak, že ze svého účtu pošlete 1 Kč na účet nebankovní finanční společnosti, která poskytuje půjčku. Všechny potřebné informace k ověření totožnosti a bankovního účtu vám budou zaslány na váš email po podání žádosti.

Půjčka 30.000 Kč do 5 minut

O půjčku je možné požádat kdykoliv přes internet. Zadané žádosti jsou pracovníky společnosti vyřizovány v běžné pracovní době. Jakmile dodáte požadované doklady a ověříte svůj bankovní účet, o schválení vaší nové půjčky bude rozhodnuto do 5 minut. Pokud je půjčka schválena, peníze jsou vám ihned převedeny na účet v bance.

Základní informace o nabízeném nebankovním úvěru

  • Půjčka pro nepodnikatele do 10000 Kč
  • Půjčka pro podnikatele (OSVČ, živnostníky) do 30000 Kč
  • Splatnost až 12 měsíců
  • Vyřízení do 5 minut
  • Jsou požadovány dva doklady totožnosti, ověření vlastnictví bankovního účtu a minimální věk 21 roků

Online žádost o půjčku do 30000 Kč (pro OSVČ)