Peníze v hotovosti – nebankovní půjčky až do domu

Půjčka v hotovosti do 90000 Kč, peníze dostanete i o víkendu a budou vám doručeny až k vám domů

Potřebujete rychle sehnat peníze? Hodilo by se vám 90000 Kč v hotovosti, až k vám domů? Půjčka, kterou si můžete vyřídit i o víkendu? Bez ručitele, bez zástavy a bez kontrolování registrů? Pak se podívejte na následující nabídku. Můžete si zde ihned vyplnit nezávaznou online žádost.

Nebankovní půjčky až do domu

Potřebujete-li půjčit peníze třeba o víkendu, kdy mají banky zavřeno, nebo pokud hledáte půjčky v hotovosti i z jiného důvodu, pak je zde pro vás řešení. U této nabídky můžete dostat peníze v hotovosti až do domu. A klidně i o víkendu. Můžete si požádat o částku od 6 000 Kč do 90 000 Kč. Stačí jen vyplnit tuto jednoduchou online žádost, počkat na zavolání, a domluvit se na termínu osobní návštěvy pověřeného pracovníka u vás doma. Ten s vámi pak na místě sepíše smlouvu a vyplatí vám peníze v hotovosti.

Půjčka v hotovosti i o víkendu

U této nabídky máte možnost využít dvě různé varianty:

  • Půjčka v hotovosti do 90000 Kč, peníze dostanete i o víkendu a budou vám doručeny až k vám domů
  • Bezhotovostní půjčka na účet do 130 000 Kč, o peníze si požádáte přes internet a většinou je mít již do druhého dne na účtu v bance

Nebankovní půjčky bez registru

Jednou z důležitých podmínek této nebankovní půjčky je to, abyste byli schopni doložit alespoň nějaký pravidelný příjem. Co naopak nevadí, je nějaký negativní záznam v registru. U této půjčky není prováděna kontrola registrů.

První půjčka zdarma a bez potvrzení o příjmu

Pokud byste si chtěli vyzkoušet, jak to celé funguje, můžete si vzít první půjčku 9000 Kč, na dobu až 3 měsíce. Potom budete každý měsíc splácet 3000 Kč. Celkem tedy zaplatíte pouze 90000 Kč. Neplatíte žádné poplatky (ani před schválením, ani po schválení, ani v průběhu splácení). Prostě a jednoduše dostanete peníze a stejnou sumu pak postupně vrátíte. Neplatíte nic navíc. Půjčka je zcela zdarma.

U této půjčky do 9000 Kč se také obejdete i bez potvrzení o příjmu. Na rozdíl od běžné půjčky v hotovosti, nebo bezhotovostní půjčky na účet, nemusíte shánět potvrzení o příjmu od zaměstnavatele, nebo jiné podobné doklady.

Hlavní výhody této půjčky až do domu:

  • Peníze v hotovosti do 90 000 Kč
  • Peníz na účet do 130 000 Kč
  • První půjčka 9000 Kč může být zcela zdarma
  • Bez kontrolování registrů
  • Peníze v hotovosti až do domu i o víkendu
  • Bez ručitele a bez zástavy
  • Bez poplatků předem
  • Rychlé vyřízení, férové podmínky

Nezávazná online žádost

Vyplněním této nezávazné online žádosti si můžete jednoduše ověřit, zda splňujete podmínky pro schválení některé varianty nabízené půjčky. Vyplnění a odeslání této žádosti je nezávazné. Pokud by vám navržené podmínky nevyhovovaly, nic se neděje. A pokud pro vás bude nabídka akceptovatelná, doplníte požadované dokumenty a peníze mohou být velmi rychle vaše.