Konsolidace půjček – až 2,5 miliónu bez ručení

U této konsolidace půjček máte úrokovou sazbu od 6,9 %

Přerostli Vám Vaše dluhy a další finanční závazky přes hlavu? Máte několik různých úvěrů nebo půjček a tak každý měsíc padne podstatná část Vaší výplaty jen na zaplacení všech splátek? Když platíte několik různých úvěrů nebo půjček, pak zpravidla zaplatíte mnohem více peněz na různých úrocích a poplatcích.

Konsolidace půjček a úvěrů

Řešením podobné situace, kdy máte více různých peněžních závazků je konsolidace. Konsolidace půjček a úvěrů znamená to, že všechny Vaše půjčky a úvěry od různých bank nebo jiných finančních společností, jsou sloučeny do jedné velké půjčky.

Sloučení půjček (tedy zmíněná konsolidace) má výhodu především v tom, že pak máte závazky pouze k jedné firmě. Platíte tedy pouze jednu měsíční splátku. Mezi další výhody konsolidace pak patří i to, že díky sloučení můžete ve výsledku platit i méně peněz.

Nejvýhodnější konsolidace půjček

U této konsolidace půjček máte úrokovou sazbu od 6,9 %. Mnoho různých spotřebitelských úvěrů, kontokorentů nebo kreditních karet má podstatně vyšší úroky. A nejenom to. U mnoha úvěrových produktů kromě samotných úroků často platíte i různé poplatky za vedení účtu, za vedení úvěru, za vystavení výpisu apod.

Pokud všechny svoje finanční závazky sloučíte do jednoho, všechny tyto poplatky odpadnou. Navíc je zde i možnost prodloužení celkové doby splácení a tím i významného snížení celkové měsíční výše splátek.

Jaké jsou výhody a podmínky konsolidace půjček?

  • Sloučení půjček a úvěrů až do výše 2,5 miliónu korun
  • Můžete si zvolit délku splácení od 12 do 96 měsíců (1 až 8 roků)
  • Během splácení je možné 2x odložit splátku
  • Peníze máte do 5 minut

Mezi další výhody této konsolidace pak patří i to, že od smlouvy můžete do 60 dnů odstoupit bez jakýchkoliv sankcí.

Vyřízení konsolidace také není nic složitého. Postačí vám osobní doklady a dokumenty ke všem finančním závazkům, o jejichž sloučení budete žádat. Nakonec je pak potřeba doložit své příjmy. Není požadováno žádné ručení nebo zástava nějakého majetku. Konsolidace se provádí na základě Vámi doložených příjmů.

Reprezentativní příklad Konsolidace půjček 300 000 Kč:

Úvěr ve výši 300 000 Kč se splatností 108 měsíců a úrokovou sazbou 7,9 % ročně má měsíční splátku 3 909 Kč. Jednorázový poplatek za vyřízení úvěru činí 3 000 Kč, měsíční poplatek za správu úvěru je 0 Kč, RPSN je 8,6% a celková částka splatná spotřebitelem 425 172 Kč. Díky řádnému splácení bude u tohoto úvěru počet odpuštěných splátek 15, doba splácení 93 měsíců, úroková sazba 5,0 % ročně, RPSN 5,5% a celková částka splatná spotřebitelem 366 537 Kč. Výše měsíční splátky se nemění. Bližší podmínky odměny ve formě prominutí splátek najdete v úvěrové smlouvě.