Konsolidace půjček – až 2,5 miliónu bez ručení

U této konsolidace půjček máte úrokovou sazbu od 6,9 %

Přerostli Vám Vaše dluhy a další finanční závazky přes hlavu? Máte několik různých úvěrů nebo půjček a tak každý měsíc padne podstatná část Vaší výplaty jen na zaplacení všech splátek? Když platíte několik různých úvěrů nebo půjček, pak zpravidla zaplatíte mnohem více peněz na různých úrocích a poplatcích.

Konsolidace půjček a úvěrů

Řešením podobné situace, kdy máte více různých peněžních závazků je konsolidace. Konsolidace půjček a úvěrů znamená to, že všechny Vaše půjčky a úvěry od různých bank nebo jiných finančních společností, jsou sloučeny do jedné velké půjčky.

Sloučení půjček (tedy zmíněná konsolidace) má výhodu především v tom, že pak máte závazky pouze k jedné firmě. Platíte tedy pouze jednu měsíční splátku. Mezi další výhody konsolidace pak patří i to, že díky sloučení můžete ve výsledku platit i méně peněz.

Nejvýhodnější konsolidace půjček

U této konsolidace půjček máte úrokovou sazbu od 6,9 %. Mnoho různých spotřebitelských úvěrů, kontokorentů nebo kreditních karet má podstatně vyšší úroky. A nejenom to. U mnoha úvěrových produktů kromě samotných úroků často platíte i různé poplatky za vedení účtu, za vedení úvěru, za vystavení výpisu apod.

Pokud všechny svoje finanční závazky sloučíte do jednoho, všechny tyto poplatky odpadnou. Navíc je zde i možnost prodloužení celkové doby splácení a tím i významného snížení celkové měsíční výše splátek.

Jaké jsou výhody a podmínky konsolidace půjček?

  • Sloučení půjček a úvěrů až do výše 2,5 miliónu korun
  • Můžete si zvolit délku splácení od 12 do 96 měsíců (1 až 8 roků)
  • Během splácení je možné 2x odložit splátku
  • Peníze máte do 5 minut

Mezi další výhody této konsolidace pak patří i to, že od smlouvy můžete do 60 dnů odstoupit bez jakýchkoliv sankcí.

Vyřízení konsolidace také není nic složitého. Postačí vám osobní doklady a dokumenty ke všem finančním závazkům, o jejichž sloučení budete žádat. Nakonec je pak potřeba doložit své příjmy. Není požadováno žádné ručení nebo zástava nějakého majetku. Konsolidace se provádí na základě Vámi doložených příjmů.