Půjčka do 30 000 Kč i v hotovosti ještě dnes – vyřízení online, peníze ihned

Půjčka v hotovosti nebo na účet v bance, kterou vyřídíte do 15 minut, a peníze máte k dispozici ještě dnes. U této půjčky nevadí exekuce (ale bez insolvence, ta ale bohužel vadí). Vše potřebné vyřídíte online a peníze dostanete ihned na čerpací stanici (na benzínce EuroOil).

Potřebovali byste menší částku v hotovosti nebo na účet, tak abyste měli peníze k dispozici ještě dnes? Pokud by se vám hodila půjčka v hotovosti do 30 000 Kč, kterou si můžete vyřídit kompletně online, pak vám ji zde chceme představit.

Půjčka i v hotovosti až do 30 000 Kč ještě dnes

U této nebankovní půjčky, můžete dostat až 30 000 Kč ještě dnes. Peníze můžete mít v hotovosti na čerpací stanici EuroOil nebo bezhotovostním převodem na účet v bance. Vše co je potřeba, se dá jednoduše zařídit přes internet. Není potřeba nikam chodit, nebo posílat nějaké papírové dokumenty.

Půjčka v hotovosti ještě dnes:

  • Půjčka od 500 Kč do 4900 Kč
  • Vyplacení v hotovosti na čerpací stanici
  • Vyřízení ihned, do 15 minut
  • Peníze k dispozici ještě dnes
  • Splatnost 5 až 30 dní

Půjčka na účet v bance ještě dnes:

  • Půjčka od 500 do 30 000 Kč
  • Peníze na účet v bance do hodiny
  • Vyřízení ihned, do 15 minut
  • Splatnost 5 až 30 dní
  • Bez poplatků předem, bez ručení

Jaké jsou podmínky pro půjčku i v hotovosti ještě dnes?

Podmínky pro získání finančních prostředků (i v hotovosti), nejsou nijak složité nebo přísné. A snadno je splní skoro každý. Dokonce i lidé v exekuci (bez insolvence).

Především by vám mělo být alespoň 18 roků a budete potřebovat platné doklady (občanský průkaz a druhý doklad totožnosti, jako je cestovní pas, řidičský průkaz, kartička pojištěnce, apod.).

Kromě toho je potřeba i vlastní telefonní číslo, kontaktní email a v případě bezhotovostní půjčky i vlastní účet v bance.

V neposlední řadě je potřeba, abyste měli nějaký pravidelný příjem (ideálně alespoň 12 000 Kč měsíčně nebo více), ze kterého budete schopni splácet půjčku.

Půjčka v hotovosti i pro lidi s exekucí

U této půjčky je možné získat finanční prostředky, i když jste momentálně v exekuci. Všechny žádosti o peníze jsou posuzovány individuálně. Pokud máte exekuci, ale budete splňovat ostatní podmínky pro schválení úvěru, pak můžete mít peníze na ruku ještě dnes i vy.

Něco jiného je ale insolvence. Pokud byste měli záznam v insolvenčním rejstříku, tak je bohužel žádost o peníze automaticky zamítnuta.

Půjčka do 60 000 Kč až na 12 měsíců

Kromě krátkodobých půjček (v hotovosti a na účet v bance), je zde možné získat i dlouhodobější úvěr až na 12 měsíců. U této půjčky můžete dostat až 60 000 Kč a splácíte ji 3, 6, 9 nebo 12 měsíců.

Rychlá půjčka v hotovosti ještě dnes – vyřízení do 15 minut

Pokud byste měli zájem o nezávazné posouzení, zda i vy můžete dostat peníze v hotovosti ještě dnes, pak stačí vyplnit tuto jednoduchou online žádost. Obratem (do 15 minut) se dozvíte, zda vám mohou být poskytnuty finanční prostředky v hotovosti nebo na účet v bance.