Půjčka v hotovosti na cokoliv do 24 hodin

FAJN půjčka od společnosti Fair Credit, nabízí možnost dostat peníze v hotovosti, už do 24 hodin. Můžete dostat půjčku od 4000 Kč do 70000 Kč. Peníze pak splácíte až 80 týdnů, pravidelnou týdenní splátkou.

Potřebujete rychle sehnat peníze, a raději byste je dostali v hotovosti na ruku, než převodem na účet v bance? V bance, nebo u většiny nebankovních společností, vám půjčku obvykle vyplatí jen bezhotovostně, převodem na účet v bance. Existují ale výjimky.

FAJN půjčka od společnosti Fair Credit, nabízí možnost získat hotovostní půjčku. A to až do 70 000 Kč. O peníze si zde můžete požádat online nebo po telefonu. Jakmile je půjčka schválena, tak vám ji obchodí zástupce přiveze až k vám domů. A na místě vám vyplatí hotovost na ruku.

Půjčka v hotovosti na cokoliv

FAJN půjčka je klasický neúčelový nebankovní úvěr. Peníze si zde můžete půjčit na cokoliv potřebujete. Třeba na nákup nové pračky, ledničky či televize. Nebo na zaplacení běžných výdajů či na pokrytí nějaké neočekávané situace.

V hotovosti je možné získat částku od 4 000 Kč do 70 000 Kč. Pokud by to ale pro vás bylo málo, můžete si u této společnosti sjednat i běžnou bezhotovostní půjčku, kde je možnost dostat až 150 000 Kč.

Hotovostní půjčka je poskytována na dobu 45 až 80 týdnů. Specifikem půjčky v hotovosti, jsou týdenní splátky. Neplatíte jednou měsíčně, jako u většiny běžných úvěrů, ale každý týden.

Pro někoho to může být výhoda, protože takto sice platí každý týden, ale jen poměrně malou částku.

Třeba u půjčky 20 000 Kč na dobu 80 týdnů, byste každý týden platili splátku jen 485 Kč (RPSN takové půjčky by vycházelo na 163,05%, úroková sazba na 20,74%, celkem byste za 80 týdnů zaplatili na splátkách 38 800 Kč.

Jaké má podmínky půjčka v hotovosti do 24 hodin?

Jednou z důležitých podmínek pro schválení půjčky v hotovosti, je mít nějaký pravidelný příjem, ze kterého budete schopni splácet.

Měli byste tedy mít nějaké zaměstnání (může to být i jen dohoda o provedení práce DPP, nebo dohoda o pracovní činnosti DPČ) a doložit příslušnou výplatní pásku nebo výpis z bankovního účtu.

Půjčka ale může být schválena i těm, kdo nepracují v zaměstnání. Je určena i pro důchodce, kteří dostávají invalidní nebo starobní důchod.

O půjčku v hotovosti si může požádat i žena na mateřské nebo rodičovské. Půjčka může být poskytnuta i těm, kdo podnikají jako OSVČ. Podstatný je zde pravidelný příjem.

Pro další informace o podmínkách a parametrech půjčky v hotovosti, se můžete podívat zde.

Peníze v hotovosti do 24 hodin

Získání půjčky v hotovosti je velmi snadné. Stačí vyplnit následující nezávaznou online žádost. Ta je obratem vyhodnocena.

Následně se s vámi spojí pracovník společnosti, k případnému doplnění informací, nebo k naplánování termínu osobní schůzky, na které vám budou vyplaceny peníze.