SMS půjčka bez příjmu, peníze ihned!

SMS půjčka bez příjmu, peníze ihned!

Potřebujete si půjčit částku od 500 do 10 000 korun? Nevíte, na kterou společnost se můžete obrátit s tak malou žádostí? Pak už nemusíte hledat, zkuste ferratum.cz! Získáte snadno a rychle nejlepší SMS půjčku bez příjmu – peníze máte opravdu ihned!

Společnost Ferratum nabízí právě tyto malé SMS půjčky před výplatou, BEZ DOLOŽENÍ PŘÍJMU. Poplatek za vypůjčení peněz startuje na 50 korunách. To zní lákavě, nemyslíte? Firma působí na trhu dvou desítek zemí světa a na svém kontě má milion spokojených zákazníků.

Chci si půjčit

Co všechno musíte splňovat pro to, abyste mohli SMS půjčku od Ferratum dostat? Jedinou, tedy téměř jedinou podmínkou je věk mezi 21 až 75 lety. Pokud jste v této věkové hranici, nemusíte se bát zažádat si o půjčku. Druhou podmínkou je mít splacené všechny předešlé půjčky od společnosti Ferratum. Výhodou je i možnost zažádat si o půjčku pomocí SMS. Během chvilky máte peníze na účtu a můžete je začít bez problému používat.

Výhody

Ferratum nabízí rychlé půjčky, o které můžete zažádat i pomocí SMS zprávy. Peníze na Váš bankovní účet přistanou nejpozději do druhého dne od schválení. Pokud nedisponujete bankovním účtem, společnost Ferratum Vám pošle peníze pomocí složenky. Navíc nepotřebujete pro schválení půjčky ani ručitele, ani doklad o příjmu! Navíc, pokud z nějakého důvodu nemůžete splatit Váš dluh včas, můžete si zažádat o odklad splátky, a to celkem o 15 dní. Takhle si můžete splatnost odložit celkem třikrát!

  • 500 – 10 000 Kč
  • Možnost SMS žádosti o půjčku
  • Možnost odložení splátky až na 15 dní
  • Není třeba potvrdit příjem
Požádejte si o tuto půjčku ihned!