Dostupnou a rychlou půjčku v Praze nabízí Cetelem

Není to nic neobvyklého, že spousta lidí nemá 14 dní před výplatou peníze

Ztráta zaměstnání, nízký plat a stále vyšší náklady na život vám mohou pořádně zatopit. Není to nic neobvyklého, že spousta lidí nemá 14 dní před výplatou peníze. V takovém případě se hodí nebankovní půjčky, které řeší právě takové problémy. Pokud bydlíte v hlavním městě máte hned několik možností jak získat rychle a snadno peníze. Nabídka půjčky Praha je skutečně široká.

Jednou ze společností, která nabízí spotřebitelské úvěry a má pobočky v Praze je společnost Cetelem. Ta je známá svou dlouholetou praxí a spokojenými zákazníky.

Výšku půjčky Praha nabízí již od sto korun

Jak již bylo řečeno v úvodu, nabídka nebankovní společnosti v Praze je poměrně široká. Každá společnost má však jiné podmínky. V některých je možné zapůjčit si již od 500 Kč jiné mají mnohem vyšší minimální půjčku. Společnost Cetelem nabízí základní spotřebitelský úvěr od 20 000 Kč. Kromě toho však nabízí rychlé jednání, individuální přístup a transparentní podmínky.

Velkou výhodou je i možnost výběru vhodné osobní půjčky. V případě, že potřebujete rychle peníze, zvolíte si půjčku na cokoliv. Máte však možnost vybrat si i speciální typy nebankovních půjček, které mají různé podmínky a parametry.

Typy osobních půjček společnosti Cetelem:

  • na cokoli
  • nové auto
  • ojeté auto
  • rekonstrukce
  • nábytek
  • nemovitost

Můžete si tak vybrat přesně to co vám vyhovuje a nastavit si podmínky, které vám sednou. Navíc jako bonus nabízí společnost Cetelem odměny za řádné splácení a spousty dalších výhod. Úrok začíná již na 6,9% s nulovými poplatky za sjednání a vedení úvěru. Nemusíte se bát ani poplatků v případě mimořádné splátky či předčasného splacení.

Pojistěte si schopnost splácet

Život se může změnit z minuty na minutu a vy se najednou můžete ocitnout v situaci, kdy nebudete schopní splácet. V takovém případě nabídne společnost Cetelem pojištění schopnosti splácet. Je to ideální možnost jak ochránit svoji rodinu a mít zároveň jistotu, že se nedostanete do potíži, které vás mohou dostat do bludného kruhu.

Vybrat si můžete z několika druhů pojištění, jako je pro případ pracovní neschopnosti, ztráta zaměstnání, invalidita či úmrtí.

Pro koho je nebankovní půjčka určena

Společnost Cetelem nabízí půjčky pro osoby starší 18 let, které vlastní občanský průkaz České Republiky. Osoba žádající o půjčku musí mít trvalý zdroj příjmů, nebýt ve zkušební lhůtě či výpovědní lhůtě a mít bankovní účet u některých bank v ČR. Pokud splňujete podmínky, můžete se zastavit pro půjčky Praha na některé pobočce společnosti Cetelem nebo vyplnit on-line formulář. V obou případech trvá vyřízení a schválení půjčky několik minut. Peníze poté dorazí na váš účet během dne v závislosti na tom u jaké banky máte účet.