Nejvýhodnější rychlá půjčka před výplatou – 15 000 Kč bez ručitele a bez papírů, minimální úroky

Tato půjčka je momentálně nejvýhodnější v ČR (potvrzuje to i srovnání nebankovních půjček od organizace Člověk v tísni). Půjčku 15 000 Kč můžete mít na 14 zdarma. Při splátce za 30 dní platíte jenom minimální navýšení. Je zde i možnost rozložit splácení na 10 splátek.

Rychlé půjčky před výplatou, mohou být vhodným řešením jen pro lidi, kteří mají jistou, že budou schopni půjčené peníze brzy vrátit.

Krátkodobé nebankovní úvěry („půjčky do výplaty“), nejsou vůbec vhodné, pokud byste nebyli schopni celou půjčku splatit naráz a včas. Pak by se taková půjčka velmi prodražila.

Kde najít solidní půjčky do výplaty?

Nabídek na půjčení peněz do výplaty, je k dispozici opravdu velké množství. V podstatě každý, kdo potřebuje peníze, má poměrně vysokou šanci najít společnost, která mu půjčí pár (desítek) tisíc korun.

Některé krátkodobé půjčky do výplaty ale nejsou příliš výhodné. Mají vysoké poplatky, moc se nevyplatí. Není to ale případ všech takových nabídek. Najdou se i levné půjčky.

Pokud ale potřebujete více peněz, než jenom pár tisíc korun, pak se musíte poohlédnout někde jinde. Jsou ale i seriózní nebankovní půjčky, kde můžete dostat až 500 000 Kč.

Nejvýhodnější půjčka před výplatou – nejnižší úroky v ČR

Možnost půjčit si peníze před výplatou, nabízí i tato nebankovní úvěrová firma. Můžete dostat až 15 000 Kč, a budete platit jenom minimální úroky:

 • Pokud půjčku splatíte do 14 dní, pak je zcela zdarma
 • Pokud půjčku splatíte do 30 dní, pak platíte jen minimální navýšení
 • Za půjčku 15 000 Kč na 30 dní zaplatíte jenom 495 Kč (vracíte 15 495 Kč)
 • Je zde i možnost splátky rozložit až na 10 měsíců

Tato nebankovní půjčka, je momentálně nejlevnější možností, jak si půjčit peníze do výplaty. U jiných společností, platíte za srovnatelný úvěr, poplatky ve výši i 1 až 2 tisíce korun (a někde i více).

Rychlá půjčka před výplatou do 15 000 Kč

Podobně, jako i u jiných krátkodobých půjček, i zde ale dostáváte spíše jen menší částku. Jako nový klient, zde můžete dostat maximálně 15 000 Kč (při opakované půjčce to může být až do 20 000 Kč). Minimální částka je 1000 Kč. Vše ale vyřídíte velmi rychle a bez papírů:

 • Půjčka od 1000 Kč do 15 000 Kč
 • Vrácení peněz do 30 dní
 • Možnost rozložit na splátky (10 splátek)
 • Při splátce do 14 dní je půjčka zcela zdarma (bez úroků a bez poplatků)
 • Vyřízení i jenom přes mobil (vlastní mobilní aplikace)
 • Bez zástavy, bez ručení i bez potvrzení o příjmu
 • Peníze do 10 minut nebo zdarma

Jak sehnat peníze rychle – do 10 minut?

Vyřízení této půjčky, může být velmi rychlé. Pro získání peněz, stačí jen občanka, mobilní telefon a účet v bance. Nic dalšího není potřeba.

Žádost o půjčku, je možné vyřídit kompletně přes internet. K dispozici je i vlastní mobilní aplikace, kde si půjčku sjednáte během pár sekund.

Schválení půjčky probíhá okamžitě. Ihned se dozvíte, zda splňujete všechny podmínky. Peníze byste měli mít na účtu v bance do 10 minut (platí skoro pro všechny české banky – jen výjimečně to může trvat delší dobu, vždy by to ale mělo být nejpozději do 24 hodin).

Nejvýhodnější půjčka v ČR

Nezisková organizace Člověk v tísni, pravidelně sestavuje žebříček nebankovních půjček, které jsou aktuálně k dispozici v ČR.

Tato půjčka, se již delší dobu opakovaně umísťuje na prvním místě. Jedná se tedy o nejvýhodnější půjčku, jaká je aktuálně k dispozici v ČR.