Rychlé půjčky bez registru – peníze v hotovosti na ruku

Půjčit si peníze v hotovosti na ruku, bez kontrolování registrů může být poměrně složité. Rychlé půjčky do 10 minut na účet v bance, nabízí mnoho nebankovních společností. Peníze můžete mít ještě dnes.

Půjčit si peníze, může být někdy velmi složité. Zvláště, pokud jste v minulosti nezaplatili nějaké splátky nebo složenky, a máte záznam v registru dlužníků (jako je například SOLUS). To vám pak v bance a i u některých nebankovních společností, obvykle peníze nepůjčí. Kde sehnat peníze v hotovosti na ruku i bez registru?

Rychlé půjčky bez registru – peníze ještě dnes

Rychlé půjčky, kdy můžete mít peníze na účtu v bance už do hodiny, nabízí především nebankovní společnosti. Můžete tak velmi snadno získat pár tisíc korun. Rychlé půjčky, kdy dostanete peníze na účet ještě dnes, často už do hodiny, jsou obvykle poskytovány na menší částky.

Typická rychlá nebankovní půjčka nabízí obvykle jen 10 000 Kč nebo do 20 000 Kč. A peníze musíte vracet obvykle už do 30 dní (byť je zde možnost prodloužení na delší dobu).

Mezi takové rychlé půjčky, kde se dají sehnat peníze i bez registru může patřit například půjčka do 20 000 Kč do CoolCredit. O půjčku si můžete požádat online a peníze máte už do 10 minut na účtu v bance.

Je to rychlé řešení krátkodobé finanční krize. Peníze ale musíte vrátit do 30 dní, nebo musíte alespoň zaplatit příslušný poplatek, za prodloužení půjčky. Takže pokud předem víte, že půjčenou částku nebudete schopni do měsíce bez problému vrátit, pak se tato půjčka příliš nevyplatí.

Rychlá půjčka v hotovosti na ruku – 7 dní v týdnu

Pokud potřebujete peníze v hotovosti na ruku, nebo pokud chcete půjčené peníze splácet delší dobu (až 11 měsíců), pak by se vám mohla líbit půjčka od společnosti Provident. Ta nabízí možnost získat částku až 30 000 Kč i v hotovosti.

U této půjčky platíte pravidelné měsíční splátky po dobu 11 měsíců. Pokud byste si například půjčili 30 000 Kč, tak budete splácet 11 splátek ve výši 3000 Kč. Celkem tak vracíte jenom 33 000 Kč.

Navíc tedy zaplatíte pouze 3000 Kč a to není opravdu mnoho. U velké většiny nebankovních a i u řady bankovních půjček, byste za podobnou půjčku (na úrocích a poplatcích), zaplatili podstatně více peněz.

Velkou výhodou půjčky od Provident je to, že si můžete vybrat jak bezhotovostní převod na účet v bance, tak i vyplacení peněz v hotovosti na ruku. Pracovník této finanční společnosti vás může navštívit u vás doma kdykoliv, 7 dní v týdnu a peníze vám přiveze rovnou až k vám domů.

Soukromá půjčka na cokoliv

Alternativou, k běžně dostupným půjčkám od banky, nebo od nebankovních společností může být nějaká soukromá půjčka. Ty jsou dnes nabízeny celou řadou subjektů.

O soukromou půjčku je možné požádat prostřednictvím online platformy Zonky. Ta sdružuje na jedné straně soukromé osoby a různé investory, kteří nabízí poskytnutí finančních prostředků. A současně nabízí lidem, kteří potřebují sehnat peníze na cokoliv.

Prostřednictvím této online platformy si můžete velmi snadno požádat o půjčení peněz. Může se jednat o pár desítek tisíc korun nebo i o podstatně vyšší sumu. Pokud vaše žádost zaujmeme dostatečně velký počet soukromých investorů, budete mít peníze během pár dní k dispozici

Soukromá půjčka na směnku – bez zástavy a bez poplatků předem

Soukromé půjčky – například formou půjčky na směnku – je možné najít i na řadě dalších míst na internetu. Například tato nabídka půjčky 100 000 Kč v hotovosti na směnku.

U těchto půjček je potřeba být opatrný. Některé nabídky jsou spíše podvodné. Mohou po vás požadovat zaplacení nějakých poplatků předem. Vy pak v dobré víře pošlete někomu cizímu svoje peníze, ale půjčku reálně nikdy neuvidíte.

Proto se vyplatí reagovat jenom na nabídky, kde je to bez poplatků předem nebo bez zástavy. Šance najít rozumnou půjčku touto formou je nižší. Peníze si ale můžete půjčit, i když máte záznam v registru, nebo když vás jinde odmítli. Jen to zabere více času při hledání té správné půjčky.