Nebankovní půjčka 50000 Kč bez registru ihned

Půjčit si zde můžete od 10.000 Kč do 99.000 Kč.

Potřebujete si půjčit peníze? Hodilo by se vám 50000 Kč, nebo i více? Máme zde pro vás rychlou nebankovní půjčku do 99.000 Kč, kterou můžete mít vyřízenou skoro ihned. Stačí jen vyplnit online žádost, a ihned budete vědět, kdy můžete dostat peníze. Online žádost o peníze najdete zde.

Nebankovní půjčka na cokoliv

Tento nebankovní úvěr je poskytován jako bezúčelová půjčka. Peníze tedy můžete použít na cokoliv, na co je právě potřebujete. Půjčit si zde můžete od 10.000 Kč do 99.000 Kč. A to až na dobu 16 měsíců. Splácení úvěru se provádí formou pravidelných mešních splátek.

Pokud byste si půjčili třeba 30000 Kč na 16 měsíců, pak budete každý měsíc splácet 2500 Kč. Celkem tedy za celou dobu splácení zaplatíte 40 390 Kč. To odpovídá roční úrokové sazbě ve výši 25%. RPSN je tedy u této nebankovní půjčky ve výši 58,3%.

Kromě pravidelné splátky ve výši 2500 Kč měsíčně budete platit ještě 390 Kč jako poplatek za uzavření smlouvy. Ten ale určitě neplatíte předem, bude vám odečten od vypůjčené částky (na účet vám tedy reálně přijde o 390 Kč méně).

Nebankovní půjčka bez registru ihned

Pokud by vás zajímalo, co vám tato nebankovní půjčka může nabídnout, a jaké jsou podmínky:

  • Rychlá nebankovní půjčka od 10000 Kč do 99000 Kč
  • Pravidelné měsíční splátky (první budete hradit za 1 měsíc od uzavření smlouvy)
  • Splatnost 12 – 16 měsíců
  • Vyřízení online, přes internet
  • Minimální věk 18 roků, být občanem ČR
  • Doložení nějakého pravidelného příjmu (výplata ze zaměstnání, mateřská, důchod apod.)
  • Vlastní bankovní účet, mobilní telefon, dva doklady totožnosti (občanský průkaz, cestovní pas, řidičský průkaz, zbrojní průkaz apod.)
  • Neúčelový úvěr – finanční prostředky jsou k dispozici na cokoliv

Jak sehnat rychle peníze?

Pokud potřebujete rychle sehnat částku do 99000 Kč, pak je to velmi jednoduché. Stačí vyplnit následující online formulář – žádost o poskytnutí půjčky. Tato online žádost je nezávazná. Pokud by vám náhodou nevyhovovaly nabízené podmínky, tak se nic neděje. Vyplnění této žádosti vás ještě k ničemu nezavazuje.

Po zadání všech požadovaných údajů bude ihned provedeno předběžné posouzení vaší žádosti. Pokud budete splňovat požadované podmínky, obratem se dozvíte, kolik peněz můžete dostat a jaké jsou přesné podmínky (třeba to kolik budete splácet). A pak už je to jen na vašem rozhodnutí.